موسسه خیریه عشاق المهدی (عج) یکی از همان مراکزی هست که با هدف یاری به زنان بی سرپرست و بد سرپرست شروع به کار کرده و با توکل به خداوند مهربان و امید به پشتیبانی انسان های دلسوز در این راه دشوار قدم گذاشته است . انگیزه کمک ما را بر آن داشت که با حمایت از خانواده های در معرض آسیب و فراهم آوردن امکانات تحصیل کار و رشد فردی و اجتماعی آنان درصدد یاری رساندن به خانواده هایی باشیم که بتوانند دارای نقش فعال و سازنده در فردای جامعه باشند .

باور همکاران و همیاران موسسه این است که حرکت در راهی که موجب رضای خداوند است و از طرف اولیای الهی توصیه شده است ، دست اندرکاران موسسه همچون گذشته تلاش می کنند تا با کمک نیکوکاران و دلسوزان ، مسئولان محترم نهادها و ارگان های ذیربط به راه حل مناسبی برای مشکلات این خانواده ها دست یابند و با توکل به ذات احدیت و با الگوبرداری از سیره ائمه اطهار ( ع ) در ادامه این کار خیر ثابت قدم و استوار باشند و همچنان توفیق خدمتگزاری به این عزیزان را داشته باشند .  

گزارشی که پیشه رو دارید ، چکیده ای از عملکرد موسسه خیریه عشاق المهدی (عج) در بخش تهیه و یاری رساندن به خانواده های تحت پوشش این موسسه برای مراسم ازدواج می باشد .

 

این موسسه با سازمانی کاملا اداری و امکانات مناسب با داشتن ۱۰ نفر پرسنل در سه بخش خیریه با ۵۰۰ پرونده واحد توانبخشی ، ۲۰۰ پرونده اجتماعی و۱۰۰۰ پرونده برای خانواده های بی سرپرست و بد سرپرست خدمات خود ارائه می دهد.